neděle 30. října 2011

5x5

Kdyby bylo v názvu blogu "4x4"..... rozhodně by neušel pozornosti mého manžela....v předtuše, že se to bude týkat aut, pohonů na libovolný počet kol a jiné záležitosti, které mne nechávají ledově chladnou.....
Ovšem u spojení 5x5 je to jinak. To pro mne už od začátku léta znamená rozměr čtverečků, které vždycky po malinkých chvilkách a množstvích odřezávám z jinak vyhozeníhodných odstřižků. Takže na 5x5  je zase nastavený můj mozek....

Původně jsem jich plánovala shromáždit dost na celou deku.... ale to je tak na pár let, takže jsem prohrábla kupičku, poskládala si látkové "pexeso" a posešívala alespoň minitopík na obal mého pracovního bloku.
Pointa celého díla: Co čtvereček, to připomínka některé věci, kterou jsem šila, nebo dobré duše, která mne odstřižkem obdarovala + zužitkování odstřižků, které jinak letí komínem + rozhodně neotřelý vzhled mého diáře.a ještě jeden mini - pro změnu z pidiproužků a s tréningem na Belletčiny"beskydy" z říjnového čísla časopisu Marina......Tak co? Máte doma taky nějaké odstřižky???
:o)

třeba na deku pro panenku?


3 komentáře:

Jana řekl(a)...

Tak ten diář je famózní....:-)

Dadouch řekl(a)...

Jani, moc děkuji za návštěvu na blogu i krásný komentář. Jsem Tvůj velký fanda a miluji Tvou práci a Tvé nenapodobitelné nápady..... pastelkovník mám stále na očích v dílně a ještě jednou Ti moc a moc děkuji..... MOC!!

Janusa řekl(a)...

Jani, tak učiním další pokus vložit komentář ;-)
Máš to tu krásné, jak je u Tebe zvykem! A ta dečka pro panenku, ta je úžasná!!